Peklo na talíři: Mimibazar.cz

Peklo na talíři » Peklo na talíři: Mimibazar.cz

Dnes se zaměříme na šmakulády, které si vyměňují uživatelé na servery Mimibazar.cz, občas se mezi nimi najdou opravdové kulinářské zázraky.

Datum uveřejnění: 07.11.2012

Diskuze k tomu dílu pořadu Peklo na talíři
Novinky
 • Peklo na talíři: České řetězce vyhazují měsíčně tisíce tun potravin
  Datum: 16.10.2013
  Peklo na talíři - České řetězce vyhazují měsíčně tisíce tun potravin - Podívejte se v dnešním díle Pekla na talíři, jak se u nás ve velkém plýtvá a jak je pro stát lepší, když se měsíčně vyhází tisíce tun potravit, než aby se darovali někomu, kdo by je mohl potřebovat.
 • Peklo na talíři: Tradiční české potraviny
  Datum: 02.10.2013
  Peklo na talíři - Tradiční české potraviny - Po dlouhé letní přestávce se opět vrací Peklo na talíři a hned v prvním díle se Roman Vaněk podívá na to, kde se vlastně vyrábí některé tradiční české potraviny. Ne vždy je to samozřejmě v České republice.
 • Peklo na talíři: Šmakulády 2013
  Datum: 25.06.2013
  Peklo na talíři - Šmakulády 2013 - Opět se přiblížil čas letní přestávky a tak Roman Vaněk spolu s partou dobrovolníků ochutnají výběr šmakulád, které navrhli diváci Pekla na talíři. Podívejte se, jaké šmakulády můžete českých obchodech koupit.
 • Peklo na talíři: Marinovaná masa
  Datum: 19.06.2013
  Peklo na talíři - Marinovaná masa - Grilování je jedním z nejoblíbenějších kulinářských sportů v České republice. Dnes se Peklo na talíři podívá na prodávaná marinovaná masa a také vám ukáže, jak se dá grilovat trochu jinak. Prodávaná marinovaná masa bohužel nejsou to nejlepší, co se dá koupit.
 • Peklo na talíři: Zázračný džus pod lupou
  Datum: 12.06.2013
  Peklo na talíři - Zázračný džus pod lupou - Před nedávnem se Peklo na talíři zaměřilo na zázračný džus a jeho způsob prodeje a prezentace. Dnes se zaměříme na počet antioxidantů, které tento zázračný džus obsahuje. Zjistíme, že počet antioxidantů lze nahradit jinými potravinami, které pořídíte za zlomek ceny tohoto předraženého džusu.
Partneři